Víno Richard

Jméno

Ing. Tichý Richard

Adresa

Hlavní 34, 691 56 Hrušky

Telefon

+420 603 932 443

E-mail

Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Tradice vinařství v rodině Ing. Richarda Tichého z Hrušek sahá do osmnáctého století, v roce 1793 kupuje jeho předek Michal Tichý od Lichtenštejnů tzv. činžovní vinic. Richard Tichý se vinařství věnuje oficiálně od roku 2001. Od roku 2004 se vinařství věnuje jako hlavní činnosti. Spolu s otcem vlastní 6,5 ha vinohradů ve viniční trati Hastrmany a Podsedky. Vinařství je zaměřeno na jakostní a přívlastková lahvová vína. Bílá vína se lahvují nejdříve po roce, červená většinou až po dvou letech a převážně bez filtrace. Vína jsou i díky šetrnému zpracování, redukci sklizně a dokonale vyzrálým hroznům připravována na delší ležení na lahvi.

3

 

Tento web provozuje Základní organizace Českého zahrádkářského svazu Hrušky

O nás

Web Vinaři z Hrušek provozuje Základní organizace Českého zahrádkářského svazu Hrušky. Naleznete zde vše o našich vinařství, vinařích, pořádaných kulturních a společenských akcí, o ubytování v naší obci, kde se u nás dobře najíst, ale také o zdejší palírně, historii obce a další zajímavé informace.

Věříme, že na našem webu najdete co jste hledali a že to povede k Vaší návštěvě Hrušek z Podluží. Prozatím Vám přejeme krásný den, Vaši zahrádkáři Hrušky z Podluží na Moravě.

vytvořil pixelhouse.cz