Vinařství Josef a Pavel Čech

Jméno

Vinařství Josef a Pavel Čech

Adresa

U Zbrojnice 92E, 691 56 Hrušky

Telefon

+420 775 658 064

E-mail

Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Malé rodinné vinařství s dlouholetou tradicí a zkušenostmi, které jsou předávány po generace z otce na syna. Výroba vína je spojena s naším rodem od nepaměti. Víno nejenom vyrábíme a popíjíme, ale využíváme ho i při přípravě nejrůznějších pokrmů. Hospodaříme na vlastních vinicích ve vinařských tratích Písky a Hastrmany. Víno vyrábíme jak podle staré technologie, kde necháváme víno zrát ve dřevěných sudech, tak i za využití nejnovějších poznatků a technologií. Nejvíce nás potěší, pokud nás přijdete osobně navštívit a bude Vám naše víno chutnat. Na Vaši návštěvu se bude těšit Josef a Pavel Čech.

13

 

Tento web provozuje Základní organizace Českého zahrádkářského svazu Hrušky

O nás

Web Vinaři z Hrušek provozuje Základní organizace Českého zahrádkářského svazu Hrušky. Naleznete zde vše o našich vinařství, vinařích, pořádaných kulturních a společenských akcí, o ubytování v naší obci, kde se u nás dobře najíst, ale také o zdejší palírně, historii obce a další zajímavé informace.

Věříme, že na našem webu najdete co jste hledali a že to povede k Vaší návštěvě Hrušek z Podluží. Prozatím Vám přejeme krásný den, Vaši zahrádkáři Hrušky z Podluží na Moravě.

vytvořil pixelhouse.cz